Formy płatności

1. W sklepie internetowym www.azetdiesel.pl są dostępne następujące formy płatności:

a) Przelew bankowy

b) Pobranie

c) Gotówka przy odbiorze osobistym.

d) Karty płatnicze: Visa Visa Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro

e) płatności Shoper on-line

f) płatność ratalna obsługiwana przez MBank MRaty. Więcej informacji poniżej

 

2. Przy zamówieniach składanych telefonicznie możliwe formy płatności to pobranie lub przedpłata - przelew na wskazane konto bankowe.

3. Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy możliwość zapłaty TYLKO GOTÓWKĄ.

4. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest dowód sprzedaży (paragon lub faktura VAT). Chcąc otrzymać fakturę VAT na zakupiony towar należy podać przy rejestracji klienta pełną nazwę firmy wraz z jej adresem oraz numerem NIP oraz w formularzu zamówienia podczas jego składania w miejscu „Uwagi dotyczące zamówienia” zadeklarować chęć otrzymaniu faktury VAT.

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl